İçeriğe geç
Anasayfa » Körfez Kurye

Körfez Kurye

Motor kuryelerinin günümüzde çok fazla yer edinmesi ile çeşitli firmalar da kurye hizmeti vermeye başlamıştır. Ancak çoğu sektörde olduğu gibi teslimat sektöründe de alanında iyi çalışmalar yürütememiş firmalar, müşterilerin çoğu zaman güvenini sarsmakta ve istenilen adreslere paketleri kaliteli bir şekilde zamanında teslim edememektedir.

İzmit Kurye müşteri memnuniyetini gözeterek kurulan yeni bir firmadır. Firmamız çeşitli bölgelerde müşterilerimize daima kapsamlı bir hizmet seçeneği sunmaktadır.Bizde Körfez kurye olarak daima müşterilerimizi memnun edecek kalitede teslimatlar gerçekleştirmektedir.

Körfez kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizin güvenini sarsmamak oldukça önemlidir. Bu sebeple çalışmalarımızı daima büyük bir titizlikle yürütmekte ve alanında profesyonel kişiler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Firmamıza bağlı çalışan kuryelerimizin sürücü belgelerinin olması zorunludur. Teslimat sürecinin tamamlanmasında önemli bir rol oynadıkları için yeterli konum bilgisine sahip olmalıdırlar ve daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalıdırlar.

Körfez kurye çalışanlarımızın her birisi de daha önce motosiklet kullanımında bulunmuş, ehliyet sahibi ve alanında profesyonel kişilerdir.

Firmamız olarak çalışmalarımızı belirli kurallar dahilinde, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak yürütmekteyiz. Bir yerden başka bir yere acil bir şekilde yetiştirilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin teslimatında güvenle tercih edebileceğiniz İzmit kurye aynı zamanda taşınması resmi olarak yasak olmayan ürünlerin taşımacılığını da güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Körfez kurye olarak müşterilerimize farklı kurye seçenekleri sunmaktayız. Olumsuz hava şartlarını ve yaşanan yoğun trafiklerin olmadığı günlerde teslimat sürelerimiz, seçmiş olduğunuz kurye türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu kurye seçenekleri:

● Gün içi kurye

● Express kurye

● Vip kurye

Olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır.

● Gün içi kurye tercihinizde paketiniz 4-5 saat arasında teslim edilir.

● Express kurye tercihinizde paketiniz 2-3 saat arasında teslim edilir.

● Vip kurye tercihinizde paketiniz 45 dakika- 1,5 saat arasında teslim edilir. Köprü, otoban ve feribot kullanımında ücret talep etmeyen firmamız, paketinizin ağırlık ve hacmine göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Kuryelerimizin bekletilmesi durumunda ilk beş dakika ücretsizdir. Sonrasındaki kuryelerimizin beklemiş olduğu dakikalar için çok ekonomik tutardaki fiyat farkı ödeyeceğiniz tutara yansıtılmaktadır.

İzmit Kurye  daima müşteri odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu sebeple taşınması resmi olarak yasak olan ürünlerin dışında, teslim edilmesini istediğiniz birçok ürünün taşımacılığını güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Teslimatın tamamlanmasına kadar geçen süre içerisinde firmamıza emanet etmiş olduğunuz ürünlerinizin hiç birisine zarar verilmez ve güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

Firmamıza bağlı kuryelerimiz tek bir adresi esas aldıkları ve kişiye özel teslimatlar gerçekleştirdikleri için paketinizin yabancı bir adresle karışması ya da farklı bir adrese teslim edilmesi gibi durumların yaşanması söz konusu değildir. Kişiye özel gerçekleştirilen teslimatlar sayesinde teslim edilecek olan ürünleriniz kaybolmaz, güvenli bir şekilde dilediğiniz adrese teslim edilir.

Körfez kurye olarak teslimatını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünler genellikle şu şekildedir:

● Kimlik ve pasaport

● Hediyelik eşyalar

● Önemli evrak, belge ve dosyalar

● Çiçekler

● Elektronik cihazlar

Daha birçok ürünün taşımacılığını da güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız müşterilerimizi memnun edebilmek adına 7/24 hizmet vermektedir. Müşterilerimizin görüş ve önerileri firmamız için her zaman önemlidir. Bu sebeple internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize daima ulaşabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli teslimatlar için firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tıkla AraWhatsApp