İçeriğe geç
Anasayfa » Başiskele Kurye

Başiskele Kurye

Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız İstanbul Moto Kurye Başiskele kurye hizmeti ile de her zaman sizlerle. İhtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunarak sizleri memnun ediyoruz. Son teknoloji motorlarımızla kargo işlemlerine farklı bir boyut kazandırıyoruz.

Başiskele kurye hizmetimizle gönderilerinizi istediğiniz adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek en çok ihtiyacınız olduğunu anlarda bile yanınızda oluyoruz.

Acil ilaca ihtiyacınız mı var? Uçağa bineceksiniz ama pasaportunuzu evde mi unuttunuz? Faturaların acilen teslim edilmesi mi gerekiyor? Endişelenmenize gerek yok Başiskele kurye hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Çağrı merkezlerimizden bize ulaşım sağladığınız takdirde dakikalar içerisinde adresinize gelerek sizlere yardımcı oluyoruz.

Başiskele kurye hizmetimiz ilevakit kaybettiren konsolosluk, gümrük gibi işlemlerinizi de sizin adınıza biz hallediyoruz. Biz işlemlerinizi tamamlarken siz de daha önemli olan işlerinizle ilgilenebilir ya da sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz sırasında sürekli sizi bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için çok çalışıyoruz. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda, her zaman sizin yanınızda olarak kısa sürede problemi ortadan kaldırıyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde zararınızı maddi ve manevi şekilde karşılıyoruz.

Başiskele kurye hizmetimiz sayesinde pek çok gönderinizi alıcısına güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim edebilirsiniz. Kurye hizmetlerimiz ile taşıdığımız ürünlerden bazıları şu şekildedir:

 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Cüzdan ve para
 • Çikolata ve ayıcık gibi hediyelik eşya çeşitleri
 • Giyim ürünleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Dosya, fatura, belge ve evrak
 • Kimlik, ehliyet ve pasaport
 • Sağlık ürünleri
 • Ev ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Yapı ve market

Gibi daha pek çok ürününüzü profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Geleneksel kargo hizmetlerinin çok ötesinde hizmet vererek sektörde ön plana çıkıyoruz. Başiskele kurye hizmetimiz sayesinde mesai saati ve dağıtım gününü beklemenize gerek yok. 7/24 hizmetlerimiz sayesinde her zaman yanınızdayız.

Ayrıca kargo şirketleri gönderinizi sizden teslim alır ve merkez şubesine götürür. Daha sonra ürününüz ilk dağıtım gününde alıcısına teslim edilir. Bu sebepten ötürü ürününüzün kırılması, bozulması ya da kaybolması çok yüksek ihtimaldir. Ancak İzmit Moto Kurye firmamızda ürününüz alındığı gibi alıcının adresine doğru yola çıkar. Bu sayede ürününüze herhangi bir zarar gelmez.

Başiskele kurye hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız sizlere dönüş yaparak isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisini alırlar. Daha sonra bulunduğunuz konuma en yakın olan kuryemizi yönlendirmektedirler. Kısa süre içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi sizden teslim alır ve tekrar yola çıkar.

Kuryemiz gönderinizi alıcısına sorunsuz bir şekilde teslim ettikten sonra bunu size bildirir ve hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi sorar. Eğer hizmetlerimiz ile ilgili memnun kalmadığınız bir sorun varsa sorun kısa sürede çözülerek mağdur kalmanız engellenir.

İzmit Kurye olarak kalitemizden ödün vermeden her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Gelişmeleri her zaman yakından takip ederek sizlere modern şekilde hizmet veriyoruz. Kalitemizden herkesin yararlanması için fiyatlarımızı daima piyasanın altında tutuyoruz. Düzenli bir şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Tıkla AraWhatsApp