Gebze Kurye Hizmeti

Gebze moto kurye olduğunuz yere en yakındaki çalışanımızın size doğru hareket etmesi ile maksimum 30 dakikada evrağınız sizden teslim alınır.

Hacimli ve taşınması risk içeren hassas ve değerli eşyalarınız için Gebze kurye hizmetinden ekonomik fiyatlarımızla yararlanabilirsiniz.

İstanbul dışına gitmesi gereken kargo ve paketleriniz için Uçak Kargo hizmetimiz mevcut olup THY KARGO aracılığı ile yapılmaktadır.

Gebze moto kurye olarak profesyonel ve gerekli belgelere sahip deneyimli kurye kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Gebze Kurye Teslimat Süreleri

Gebze Kurye gün içi ve aciliyet durumuna göre express ve vip kurye hizmeti vermektedir. Zaman akıp gidiyor fakat hayat aynı.

Trafik ve olumsuz hava şartları ile yaşanabilecek gecikmeler dışında teslimat sürelerimiz aşağıda belirtilmiştir. 

Gün İçi Kurye minimum 4 maksimum 5 Saat;

Express Kurye minimum 2  maksimum 3 Saat;

Vip Kurye minimum 45 dakika maksimum 1,5 Saat arasında teslim edilir.

 

Gebze Motorlu Kurye Ücretleri

Gebze motorlu kurye ücret tarifemiz dosya boyutlarındaki gönderiler emsal teşkil edilerek hazırlanmış olup ağırlık ve hacim içeren gönderiler farklıdır.

Gebze kurye olarak fiyat acil için farklılık göstermektedir. Köprü, Otoban ve Feribot gibi kullanımlar için ücreti talep edilmemektedir. 

Yaşanacak olan bekleme durumlarında ilk 5 dakika ücretsiz olup sonrası için makul tutarlarda fiyat farkı uygulanmaktadır.

Taşınması devlet tarafından yasak olan maddeler için lütfen firmamız ile irtibat kurmayınız. Gebze kurye şahane bir sistem olarak burada çalışır.

 

Gebze Organize Kurye İletişim

Gebze Organize Kurye Hizmeti almak için (0532) 430 23 37 numaralı telefondan ALP KURYE firmasına gece ve gündüz ulaşabilirsiniz.

Whatsapp yolu ile bize kayıt verebilirsiniz. Sağlam ve güvenli bir şekilde teslimatın gerçekleştirilmesini sağlanır.