İçeriğe geç

Karamürsel Kurye

Karamürsel kurye olduğunuz yere en yakındaki çalışanımızın size doğru hareket etmesi ile maksimum 30 dakikada evrağınız sizden teslim alınır ve güvenli bir şekilde teslimatın gerçekleştirilmesini sağlanır. 

Hacimli ve taşınması risk içeren hassas ve değerli eşyalarınız için Araçlı hizmetinden ekonomik fiyatlarımızla yararlanabilirsiniz.

İstanbul dışına gitmesi gereken kargo ve paketleriniz için Uçak Kargo hizmetimiz mevcut olup THY KARGO aracılığı ile yapılmaktadır.

Profesyonel ve gerekli belgelere sahip deneyimli kurye kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Karamürsel kurye gün içi ve aciliyet durumuna göre Express ve Vip kurye hizmeti vermektedir. Trafik ve olumsuz hava şartları ile yaşanabilecek gecikmeler dışında teslimat sürelerimiz aşağıda belirtilmiştir. 

Gün İçi Kurye minimum 4 maksimum 5 Saat;

Express Kurye minimum 2  maksimum 3 Saat;

Vip Kurye minimum 45 dakika maksimum 1,5 Saat arasında teslim edilir.

Karamürsel kurye ücret tarifemiz dosya boyutlarındaki gönderiler emsal teşkil edilerek hazırlanmış olup ağırlık ve hacim içeren gönderileriniz için farklılık göstermektedir. Köprü, Otoban ve Feribot gibi kullanımlar için ücreti talep edilmemektedir. 

Yaşanacak olan bekleme durumlarında ilk 5 dakika ücretsiz olup sonrası için makul tutarlarda fiyat farkı uygulanmaktadır.

Taşınması devlet tarafından yasak olan maddeler için lütfen firmamız ile irtibat kurmayınız.

İzmit Kurye hizmeti almak için (0532) 430 23 37 numaralı telefondan kesintisiz gece ve gündüz ulaşabilirsiniz. Whatsapp yolu ile bize kayıt verebilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara