İçeriğe geç

Çayırova Kurye

Çayırova 2008 yılında ilçe statüsü kazandıktan sonra çok daha hızlı büyümeye başlamıştır. Sanayinin ve fabrikalaşmanın fazla olduğu, gelişime açık bir lokasyonda bulunduğu için yılın her günü ve günün her saati ilçemizde hareketli bir yaşam vardır. Bu ortamda gerek bireysel gerekse kurumsal olarak en çok duyulan ihtiyaçlardan birisi Çayırova kurye olmaktadır.

Çayırova kurye uygulamaları hızlı, güvenli ve garantili paket göndermek isteyenlerin en temel ihtiyaçlarından birisine karşılık vermektedir. Bizler yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle yola çıktık ve ilçemiz ile hem İzmit hem İstanbul hem de çevre şehirlere taşımacılık yapıyoruz. En acil şekilde taşınması gereken paketlerinizi, evraklarınızı, hediyelik eşyalarınızı, yedek parçalarınızı, hukuki dosyalarınızı, kimlik, ruhsat tarzı belgelerinizi ve diğer bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz.

Çayırova kurye uygulamalarımız birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu nedenle her geçen gün rağbet artmakta, bizimle bir kez çalışıp bu ayrıcalığı görenler daimi müşterilerimiz olmaktadır. Çayırova motor kurye her şeyden önce hızlıdır. Geleneksel kargolarla bir paketin ilçemizden il merkezine ulaşması dahi bir günden uzun sürebilmektedir. İstanbul’a çoğu kez 2-3 günde anca teslim edilebilmektedir. Oysa yoğun iş yaşantısı içinde çoğu kez o kadar bekleyecek zamanınız olmamaktadır.

Kuryelerimiz modellerine göre ufak farklılık gösterse de tamamı aynı gün içinde İstanbul’un en uzak noktasına dahi teslimat yapabilmeyi vaat etmektedir. Ekseriyetle kuryelerimiz motor kullanmakta, şehrin yoğun trafiğine takılmadan, bilmedikleri yerde dahi nasıl seyredeceklerini bilerek seri biçimde yol almakta, en kısa sürede teslimat yapabilmektedirler.

Moto kurye hizmetimiz aynı zamanda güvenlidir. Kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyetle hareket ediyor, paketlerinize en az sizler kadar dikkat gösteriyor, hiçbir zarar, hasar almasına mahal vermeden teslimat yapıyoruz. Karışma, kaybolma, hasar alma gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.

Çayırova kurye hizmetlerimizin sunmuş olduğu bir diğer avantaj maliyettir. Kalitesi, güvenliği ve hızı dikkate alındığında uygulamalarımız son derece uygun fiyatlı olmaktadır. Üstelik sürekli bizimle çalışan müşterilerimiz çeşitli indirimlerden faydalanabilmekte, böylece lojistik giderlerini daha da azaltabilmektedirler.

Çayırova kurye olarak amacımız ilk günden bu yana kaliteli bir yapı oluşturmak ve bu kaliteden taviz vermeden bütün ihtiyaçlara çözüm üretmek. Bu nedenle farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Böylece teslimat sürelerimizi paketlerinizin acillik durumlarına göre değiştirebiliyor, kimi zaman yarım saat içinde teslimat yaparken en geç 20 saat içerisinde İstanbul’un en uzak noktasına dahi teslimatımızı gerçekleştiriyoruz.

Kurye modellerimizin ilki normal Çayırova kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz standart gönderileriniz için bu modelimizi kullanabilirsiniz. Eğer daha hızlı teslimat gerekiyorsa bu durumda ekspres kuryemizi kullanabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizin adresinize doğru yola çıkıp paketi teslim alıp teslimat için harekete geçmesini sağlayabiliriz.

Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa bu durumda Çayırova kurye modelimizi seçebilirsiniz. En süratli kurye modelimizle dilediğiniz noktaya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınız için ise Çayırova gece kurye modelimizi kullanabilir, 7/24 dilediğiniz noktalar arasında taşıma hizmeti alabilirsiniz. Motorla taşınamayacak ölçülerdeki paketleriniz için de aynı kalitede Çayırova arabalı kurye modelimizi kullanabilirsiniz.

Çayırova kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. En temel etken mesafedir. Mesafe, paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net km’ye göre hesaplanmaktadır. Bir diğer etken ise kurye modelimiz olmakta, vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça kurye fiyatlarımız ufak artış göstermektedir. Yine de İzmit Kurye firmamız daima en avantajlı fiyatlarla hizmet vermeyi başarmaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara